top of page

JÕUSAAL

IMG_2865.jpeg
IMG_2861.jpeg
IMG_2862.jpeg

​ Jõusaal on avatud kliendikaardi omanikule
 
05.00-00.00
(vaata lahtiolekuaegu siit)


Saunad on avatud maja lahtiolekuaegadel 18:00-21:00

Jõusaali kaardi kaotamisel uue kaardi vormistamine 10 eurot.

Meie jõusaali varustus

Gym Tools

HOIST® Fitness on USA-s California osariigis San Diegos asuv ettevõte, mis toodab juba 40 aastat esmaklassilisi jõutreeninguseadmeid ja LeMond seeria treeningrattaid kommerts- ja kodukasutusek

Meie jõusaalis on HOIST ROC-IT sarja seadmeid, mis on üks populaarseim jõusaali varustuse seeria. Dünaamiline reguleerimine on HOIST®-i ROC-IT® sarja põhiolemus. Kasutades ROX™ tehnoloogiat, saab kasutajast harjutuse lahutamatu osa, kohandades pidevalt kasutaja asendit treeningkäe/jala liigutustega. Selle tulemusena kehastab ROC-IT sari ainulaadset treeningkogemust, mis saavutab funktsionaalse treeningu piiranguteta liigeste liikumise.

 

Lisaks oleme esimene jõusaal baltikumis, millel on uuenduslik uus Club Line , millel on palju funktsioone ja tehnoloogiauuendusi. Ilma juhtvarraste ja raskusplokita on Club Line'i liugsüsteemil vähem hõõrdepunkte ning on sujuv ja vaikne Slide Select System raskuse muutmine, kui ka vaikne harjutuse sooritus. Lisaks võimaldab Slide Select System reguleerida raskust ka ainult 2,3 kg kaupa.

bottom of page