top of page

Lohkva Spordihoone

SPORDIALAD

PARTNERITE TUNNIPLAAN

(Treeningutele registreerimine koostööpartneriga kontakteerudes)

Volleyball Players_edited.jpg

Pühapäev

Esmaspäev

Reede

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Peeglisaal:
19:00 Salsa

Pallisaal:
17:00 TÜASK sulgpall

Peeglisaal:


 

Peeglisaal:

 

Iluvõimlemine
Võrkpallurid

VÕRKPALL

Võrkpall on sportlik pallimäng, kus kaks võistkonda võistlevad võrguga poolitatud väljakul. Võistlusmängu eesmärgiks on saata pall üle võrgu vastaspoole mängijate väljakule nii, et see maanduks vastase väljakupoolel, läheks vastasmängija puudutusest väljaku piiridest välja või vastasmängija eksiks reeglite vastu.

ILUVÕIMLEMINE

Iluvõimlemine on sport, milles on kombineeritud nii balleti elemendid, võimlemine, tants kui ka vahendite oskuslik käsitsemine. Võitjaks osutub see võimleja, kes teenib žüriilt kõige enam punkte. Vahenditest kasutatakse kurikaid, rõngaid, palle, linte ja hüpitsaid.

 

Treeninguteks kasutab meie ruume 
 Võimlemisklubi Janika

Lisainfot treeningute kohta ja treeningu aegate kohta saate küsida klõpsates allolevale nupule!

Venitav naine
Korvpall
Korvpallur

KORVPALL

Korvpall on võistkondlik pallimäng, mida harilikult mängitakse saalis kahe võistkonna vahel. Mängu eesmärgiks on visata pall määrustepäraselt vastase korvi ning takistada vastasel viskamast palli enda korvi. Korvi langenud pallidelt arvestatakse võistkonnale punkte. Mängu lõpuks rohkem punkte kogunud võistkond võidab. Korvpall on kasulik võhma ja koordinatsiooni arendamiseks.

 

Treeninguteks kasutab meie ruume 
TÜASK Korvpall

Lisainfot treeningute kohta ja treeningu aegate kohta saate küsida klõpsates allolevale nupule!

Sulgpall

SULGPALL

Sulgpall on reketitega mängitav sportmäng, mida mängitakse kas üksik-või paarismänguna. Treening kaasab kogu keha, arendab kiirust ja parandab reflekse. Lisaks treeningule on mäng ka väga hea vabaaja tegevus.

Treeninguid korraldab Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi. Treeningud täiskasvanutele T ja N 19.30-21.00.

Treeningud lastele T,N,R 17.00-18.00

Uus rühm lastele alustab 16.10.2023 E 14.00-15.00 ja K 18.00-19.00

Sulgpall (must)
Jumping batuuditrenn
batuut.png

Jumping minibatuudi trenn

Jumping on lõbus ja efektiivne rühmatreening professionaalsetel minibatuutidel. Treening on kombineeritud kardiost ja lihastreeningust, mistõttu on ka intensiivsus läbi treeningu vahelduv. See tähendab, et aeglased ja kiired, raskemad ja kergemad harjutused on vaheldumisi ning treening sobib igaühele, kuna oma tempot jms saab individuaalselt korrigeerida.

Teisipäeviti 19.45-20.45,  reedeti 18.30-19.30 ja pühapäeviti 15.45-16.45.  Treener Virge Tähemäe  registreerimine virgetahemae@gmail.com

Tänavatants

TÄNAVATANTS

Tänavatants on huvitav, lõbus ja hea koormusega!


Sel hooajal tähistab 20. juubelit Eesti esimene tänavatantsukool. JJ-Street ning treeningud toimuvad Lenel Karu juhendamisel ka Lohkvas. JJ-Street Tantsukool on viinud 20 aasta jooksul tänavatantsu Eestis tuhandete noorteni - liitu ka Sina selle toreda kollektiiviga!

Eelnev kogemus treeninguteks pole vajalik ning Lohkvas on grupp avatud huvilistele alates 7-aastastest. JJ-Street on eelkõige kaasaegne tänavatantsu ja koreograafia huvikool, mis täidab ühiskondlikku funktsiooni nii tantsija kui ka eeskujuliku noore ettevalmistamisel. Lisaks treeningutele keskendutakse olulisel määral noorsootööle,
laagritele, tänavatantsufestivalide ja erinevate sündmuste, sealhulgas põnevate koolituste ja võistluste korraldamisele.

Loe rohkem JJ-Street Lohkva treeneri kohta siit.

Lisainfot treeningute kohta ja treeningu aegate kohta saate küsida klõpsates allolevale nupule!

Tantsija.png
Salsa soolotants_edited.png

SALSA SOOLOTANTS

SALSA on ülimalt lõbus, kaasahaarav ja kirglik Ladina-Ameerika tants, mida tantsitakse nii üksinda kui paaris. Selles konkreetses trennis PAARILIST VAJA EI OLE! Tund algab mõnusa soojendusega liigestele ja lihastele kasutades erinevaid kehaisolatsiooni harjutusi. Tunni jooksul õpitakse erinevaid samme, kehaliikumist ja stilistikat, millest tunni lõpuks saab kokku lühike kavajupp. Igas tunnis on uus kava, seega, kui vahepeal ka puududa, siis saab ikkagi väga edukalt kaasa teha. Paraneb tantsija musikaalsus, koordinatsioon ja tasakaal. Tuju tõuseb taevani! Selles trennis ununeb hall argipäev, iga tund on kui puhkus päikese all. Kaasakiskuv muusika, tantsida saab palju. Oodatud on ka mehed!

 

Treeninguid korraldab MTÜ Tants & Tasakaal

info ja registreerimine tants.tasakaal@gmail.com

Esmaspäeviti ja kolmapäeviti 19:00-20:00 

 

Treener: Moonika Aruots

Salsa soolotants

LAUATENNIS

Lauatennise mängimiseks on olemas 3 lauatenniselauda. Mängimine eeldab vaba treeningaja broneerimist peeglisaalis. Küsi lisa e-maili või tel. teel.

Lauatennis (must)
Lauatennis
bottom of page