top of page

LOHKVA SPORDIHOONE

TREENERITE TUTVUSTUED

Aina.jpg

Aina Kikas

KõhtSelgTuhar, FIT, YogaFunc, Lihastreening

Juba väiksest peale on Aina olnud selline, kellel on vaja koguaeg liikuda ja tegutseda. Mida suuremaks ta sirgus, seda enam sai aru, et tema edaspidine elu saab olema seotud liikumise ja spordiga. Aina alustas trennide andmist juba 1998.a. 2005. aastal lõpetas ta Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna ja sellest ajast peale on Aina täiskohaga elukutseline rühmatreener, Täiendades end pidevalt erinevates treeningvaldkondades. 2012.a. sattus ta Yogafunci tundi ja alates sellest on ta andunud joogafänn. Aina avastas enda jaoks uue huvitava ja tasakaalustava maailma, millel on väga palju erinevaid stiile.

Aina on läbinud väga palju erinevaid workshoppe nii Eestis kui ka Soomes. Ta omab F.A.F aeroobikatreeneri litsentsi ja Indoor Cyclingu litsentsi. 2006 sai Aina EFTE jõusaalitreeneri litsentsi. On alates 2012 aastast Yogafunc litsenseeritud treener. Lisaks veel näiteks 2016 Joogarõõm joogaõpetajate 60 tunnise kursus ja 2018 Yoga Alliance Registered Teacher Training 200 tunnine programm.

 

Aina on tõeliselt nautinud seda teekonda algusest peale ja tunneb, et saab anda endast killukesi inimestele, et parandada nende tervist, tuua päeva positiivseid emotsioone ja rahulolu iseendaga. Aina teeb oma asja tõelise naudingu ja kirega!

Aina Kikas

Kaiu Guk

Pilates, SeljaEri, CorePower

Kaiu on treenerina tegutsenud 24 aastat. Alustades rühmatreenerina, õppis ta edasi jõusaali treeneriks,
pilatese ja jooga õpetajaks. Ta on omandanud kõrghariduse psühholoogias. Teadmisi on ta pidevalt uuendanud ja kasutanud erinevas eas ja erinevate vajadustega inimeste treenimisel. Olgu sooviks painduvuse parandamine, kulturism või rühiprobleemid, lahenduse leiab alati! Kaiu koolitab ja täiendab end parimate koolitajate juures üle maailma. Töötanud on ta ka Norras.

Kaiu.JPG
Kaiu Guk
Evaliis.jpg

Evaliis Seiler

BodyArt, KõhtSelgTuhar

Oma põhiametilt on Evaliis kehalise kasvatuse õpetaja, aga sport on teda saatnud alates 4.klassist. Evaliis alustas aeroobikaga aga praegu on tema suureks kireks rühmatreeningute juhendamine. Oma teadmised on ta saanud Tartu Ülikoolist (terviseteaduste magister) ja samuti on Evaliis läbinud EOK Aeroobikatreenerite III taseme koolituse. BODYART Training treeneri rahvusvahelise litsentsi omandas ta 2013. aastal - läbitud on järgmised BODYART koolitused: Flow, Dynamic, Medical and Recovery, Contact I, Stretch, Myofascials, Structure, Burnout Prevention. 2019. aastal läbis Evaliis mahuka rahvusvahelise Postpartum Corrective Exercise Specialist (sünnitusjärgsete korrigeerivate harjutuste spetsialist) koolitusprogrammi, mis on senini tema jaoks kõige kaasaegsem, kasulikum ja informatiivsem täiendkoolitus olnud.

 

TARGAD MÕTTED Evaliisi Poolt:

Treeni, aga tee seda teadlikult. Kuula oma keha ja pane tähele, kuidas erinevad treeningud Sulle mõjuvad ja leia endale antud aja hetkel parim.

Anna kehale ja hingele aega muutusteks, nii tekib liikumisest tervislik ja elumuutev harjumus.

Evelin Sepp

Zumba

Evelin on lõpetanud TÜ kehakultuuri eriala ja omab sporditeaduste kraadi. Treenerina on ta tegutsenud alates 2006.a. Näiteks on ta juhendanud fitbox, spinning, bosu – ja tantsulisi treeninguid. 2007

omandanud LesMills Bodypump litsentsi. Alates 2010. aastast juhendab Evelin zumba treeninguid.

Evelin.jpg
Evelin Sepp
Evaliis Seiler
bottom of page